Enterprise Storage
QANP

استوریج کیونپ QNAP رده اینترپرایز مناسب برای سازمان هایی با بار کاری بالا است که  اطمینان پذیری و در دسترس بودن همچنین امنیت بسیار بالایی را نیاز دارند. این رده از ذخیره ساز های کیونپ ظرفیت ذخیره سازی و قابلیت توسعه پذیری مورد نیاز سازمان های بزرگ را فراهم میکنند. در این رده امکان استفاده از هر دونوع ذخیره سازی مبتنی بر پروتکل FC , Ethernet امکان پذیر است.

SMB Storage
QNAP

استوریج کیونپ QNAP رده SMB مناسب برای سازمان ها کسب و کار های متوسط و کوچک است که  اطمینان پذیری و در دسترس بودن همچنین امنیت برایشان مهم است. این رده از ذخیره ساز های کیونپ ظرفیت ذحیره سازی و قابلیت توسعه پذیری قابل قبولی دارند. کسب و کار های متوسط و کوچک میتوانند با انتخاب این رده از استوریج های کیونپ QNAP یک استوریج با قابلیت های متنوع و قیمت مناسب داشته باشند.

SOHO Storage
کیونپ

استوریج کیونپ QNAP رده SOHO یا Small office/home office مناسب برای  کسب و کار های کوچک  و کاربران خانگی است که  نیاز به یک استوریج با امکانات متنوع همچنین کاربری ساده دارند. و در عین حال امنیت و اطمینان پذیری بالا برای نگهداری اطلاعات . این رده از ذخیره ساز های کیونپ ظرفیت ذحیره سازی و قابلیت توسعه پذیری قابل قبولی دارند. کسب و کار های کوچک و کاربران خانگی میتوانند با انتخاب این رده از استوریج های کیونپ QNAP یک استوریج با قابلیت های متنوع و قیمت بسیار مناسب داشته باشند.

برای مشاوره فنی ،خرید و دریافت پیش فاکتور سرور HPE اچ پی ایی و استوریج HP و کیونپ با ما در تماس باشید:

شماره تماس: 7-88444135