HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR

17,000,000 تومان

توضیحات

ماژول HP C8R24B مناسب براي استوريج هاي ,MSA 2052 , MSA 2062 MSA 2060 , MSA 2050 از پروتکل FC پشتيباني ميکند و پهناي باند 16Gb را ارائه ميکند.

این ماژول HP به صورت پک 4 تایی عرضه میشوند . بر روی هر استوریج MSA 1050 /1060 چهار پورت FC 16Gb (به ازای هر کنترلر 2عدد) و استوریج های MSA 2050/2052/2060/2062 هشت پورت 16Gb FC (به ازای هر کنترلر 4عدد) قرار دارد. به این دلیل این ماژول HP در بسته های 4 تایی روانه بازار میشوند تا مشتریان با توجه به نیاز و نوع شاسی و تعداد آپلینک استوریج ها خریداری کنند.

این ماژول HP در فرم فاکتور استاندارد SFP با کانکتور LC تولید میشوند و سرعت انتقال داده 16Gb را ارائه میکنند.

در ادامه پارت نامبر کابل های فیبر نوری سازگار با این ماژول HP را مشاهده مینمایید:

PremierFLexOM4 Type Cables:

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable | QK732A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable | QK733A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable | QK734A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable | QK735A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable | QK736A

HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable | QK737A

OM3 Fibre FC to LC Cables :

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0.5m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ833A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1.0m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ834A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2.0m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ835A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ836A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15.0m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ837A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30.0m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ838A

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable | AJ839A

توضیحات تکمیلی

Brand

Form Type :

SFP

Connector :

LC

Transceiver Type :

SW Fibre Channel

Wavelength :

850nm

Data Transfer Rate :

16Gb

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.