ذخیره ساز HP MSA در رده Entery Level  ذخیره ساز های SAN اچ پی قرار می گیرند و برای سازمان های کوچک و متوسط که نیاز به یک استوریج مطمئن با قیمت مناسب دارند مناسب است.این سری از سن استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه SAN را با پروتکل های FC,ISCSI دارند.

استوریج های اچ پی ایی HPE 3PAR در رده میانی  ذخیره ساز های SAN اچ پی قرار می گیرند و برای سازمان های متوسط تا بزرگ که نیاز به یک استوریج مطمئن با قابلیت های فروان و همچنین سرعت و پرفورمانس بالا دارند مناسب است.این سری از سن استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه SAN را با پروتکل های FC,ISCSI,FCOE دارند.

ذخیره ساز HPE Primera Storage
HPE Primera

استوریج های اچ پی ایی HPE Primera جدید ترین سری ذخیره ساز های SAN اچ پی هستند . اچ پی مدعی هست که این استوریج ها آپتایم 100 درصدی را برای شما فراهم می آورد. این سری مناسب سازمان هایی هست که نیاز به اطمینان پذیری و پرفورمانس بالا دارند.این سری از سن استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه SAN را با پروتکل های FC,ISCSI,FCOE دارند.

ذخیره ساز HPE StoreEver Tape Storage
ذخیره ساز HP

ذخیره ساز HP سری HPE StoreEver ذخیره سازهای مبتنی بر تیپ اچ پی هستند، این نوع استوریج ها مناسب برای بک آپ و تهیه آرشیو از اطلاعات در حجم بالا و بسیار مقرون به صرفه هستند.این سری از استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه SAN را با پروتکل های FC دارند.

ذخیره ساز HP StoreOnce Systems
HPE StoreOnce

ذخیره ساز های سری HPE StoreOnce مناسب برای تهیه بک آپ به صورت دیسک بیس با سرعت ری استور بالا و قابلیت دیداپلیکیشن می باشد.

ذخیره ساز HPE StoreEasy Storage
ذخیره ساز HP

ذخیره ساز HPE StoreEasy سری NAS استوریج های شرکت اچ پی ایی هستند و مناسب کاربرانیاست که نیاز به یک NAS استوریج با اطمینان پذیری بالا دارند.این سری از استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه LAN را با پروتکل های Ethernet دارند.

ذخیره ساز HP Nimble Storage
HPE Nimble

ذخیره ساز HP یک ذخیره ساز تمام فلش (ALL-FLASH) ساخت اچ پی هست ، این دسته از استوریج ها مناسب کاربرانی است که پرفورمانس و سرعت خیلی بالا نیاز دارند.این سری از سن استوریج ها قابلیت اتصال به شبکه SAN را با پروتکل های FC دارند.