سرور HP رکمونت که با نام DL شناخته می شوند مناسب برای شرکت ها و سازمان هایی هست که رک ، اتاق سرور یا دیتا سنتر اختصاصی یا اجاره ای دارند. این رده از سرور HP دارای محصولات مختلفی است . مشتری میتواند با توجه به نیازمندی های خود سرور HPE با بهترین قیمت و کارایی را انتخاب نماید.

اگر نیاز به سرور های مطمئن ایمن و توانمند دارید. قطعا بهترین و مقرون به صرفه ترین سرور ها رده HPE DL هست.

سرور HP تاور که با نام ML شناخته می شوند. مناسب برای شرکت ها و سازمان هایی هست که رک ، اتاق سرور یا دیتا سنتر اختصاصی یا اجاره ای ندارند و از سرور در محیط اداری خود استفاده می کنند. این رده از سرور HPE هم داری تنوع محصول قابل قبولی هست. مشتری میتواند با توجه به نیازمندی های خود سرور HPE با بهترین قیمت و کارایی را انتخاب نماید. اگر به یک سرور توانمند در محیط کاری خود نیاز دارید این رده بهترین انتخاب برای شماست.

سرور HP تیغه ای که با نام BL شناخته می شوند مناسب برای شرکت ها و سازمان هایی هست که به تعدادی سرور با توان پردازشی بالا در فضای کم نیازمند هستند. این رده از سرور HPE باعث کاهش هزینه های کلی مالکیت (TCO) یا همان هزینه اولیه میشوند. چون در تعداد بالا به شدت به صرفه تر اند. همچنین باعث کاهش هزینه های جاری نیز میگردند چون هزینه های مربوط به اجاره رک و فضای دیتا سنتر را کاهش میدهند.

برای مشاوره فنی ،خرید و دریافت پیش فاکتور سرور HPE اچ پی ایی و استوریج HP با ما در تماس باشید:

شماره تماس: 7-88444135